Na czym polega gra? 

W Forge of Empires gracze mogą poprowadzić jedną z wielu wielkich cywilizacji od epoki kamienia aż do czasów współczesnych. Jest to epicka gra strategiczna, która pozwala na budowanie własnych miast, gromadzenie potężnych armii i podbijanie wrogich terytoriów. Zabawę wzbogaca ponadto możliwość handlu z innymi graczami oraz tworzenie kultury swojej cywilizacji. Poprzez strategiczne planowanie i zarządzanie zasobami gracze rozwijają wioskę w kwitnące miasto i mnożą swoje bogactwo. Muszą być jednak przygotowani na obronę terenu przed innymi graczami, którzy spróbują opanować ich teren. 

Forge of Empires - 3 typy rozrywki 

W tej grze są trzy główne typy rozgrywki: strategia, budowanie miasta i MMO. Gracze muszą używać strategii, aby odnieść sukces w walce i rozbudować swoje imperium. Budowanie miasta jest ważne dla rozwoju imperium, ponieważ gracze muszą zarządzać swoimi zasobami i budować swoje miasta. Wreszcie, komponent MMO pozwala graczom na interakcję z innymi imperiami i rywalizację z nimi.

Co jeszcze warto wiedzieć o Forge of Empires?

  • W grze występują cztery główne typy budynków: Mieszkalne, Produkcyjne, Wojskowe i Handlowe. 
  • Istnieje możliwość budowania także Wielkich Budynków, które zapewniają specjalne korzyści dla Twojego imperium.
  • Gra jest darmowa, ale dostępne są opcjonalne zakupy w grze.

Podsumowanie

Forge of Empires jest jedną z najpopularniejszych komputerowych gier strategicznych na całym świecie, która zapewnia graczom wiele godzin rozrywki. Poprzez stworzoną najwyższej klasy grafikę oraz wciągającą fabułę łatwo zrozumieć, dlaczego gra odniosła taki sukces. Forge of Empires wymaga cierpliwości, planowania i umiejętności gracza.  

Najwyższej klasy grafika
Możliwość wyboru rozwoju cywilizacji z różnych epok
Uzależniająca i satysfakcjonująca gra
Rozwija umiejętności leadera i stratega
Dla wszystkich rodzajów ekranów
Pobudzająca wyobraźnię
  • Ocena
    Średnia: 5.0, Głosów: 2