Podbij Lineage 2: Essence solo! Ta wersja legendarnej gry, dostępna w systemie free-to-play, daje każdemu możliwość samotnego pokonania zawartości PvP i PvE. Mając do dyspozycji arsenał potężnych broni i zbroi, będziesz w stanie podjąć każde wyzwanie, które stanie na twojej drodze. Oswajaj dzikie bestie jako wierzchowce lub używaj ich jako sojuszników w walce, aby pomóc sobie w pokonaniu wrogów. Lineage 2: Essence to idealna gra dla tych, którzy pragną przygód i chcą sprawdzić się w walce z innymi w epickiej bitwie o dominację. Na co więc czekasz? Zdobądź kopię Lineage 2: Essence już dziś!

Co warto wiedzieć o Lineage 2 Essence?

  • Lineage 2 Essence to najnowsza wersja legendarnej gry MMORPG Lineage 2. Ta odsłona gry została zaprojektowana przede wszystkim dla żądnych przygód graczy w trybie single-player.
  • Rozwój postaci ułatwiają boostery XP oraz bonus zwany Magiczną Lampą.
  • Od 28 października 2022 roku gra otrzymała polską wersję językową wraz z rozszerzeniem o nazwie Crusader

Czy nadal się wahasz?


Ta gra ma wszystko, co kochają fani gatunku - od podbitej zawartości solo PvE po intensywną akcję PvP, każdy znajdzie tu coś dla siebie. A co najlepsze, jest to gra free to play! Na co więc czekasz? Pobierz Lineage 2 Essence już dziś i zobacz o co tyle szumu!

System auto-hunting
Najnowsza wersja Lineage 2
Regularne aktualizacje i żywa społeczność
Dedykowany pojedynczym graczom
4 frakcje do wyboru: elfy, ludzie, krasnoludy, mroczne elfy
Świat fantasy
  • Ocena
    Średnia: 4.3, Głosów: 5